15. 11. 2022
Blovice - Pačejov 3:2 (2:2)

Domácí tým byl pravděpodobně myšlenkami ještě v šatně a už prohrával 0-1. Hned v první minutě zápasu využil chyby domácí obrany hostující Milan Kubáň a otevřel skóre utkání. Domácí rychlá branka soupeře vůbec nerozhodila a během pár minut si vytvořili několik zajímavých příležitostí. Ve 14. minutě se ve výborné pozici objevil Lukáš Krásný a přesným zakončením vyrovnal na 1-1. Blovice sice měly v následujících minutách více ze hry, ale prosadili se znovu hosté. Ve 27. minutě využil dobrého postavení Jakub Klásek a poslal Pačejov znovu do vedení. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat, po pěkné akci Blovic se v 35. minutě prosadil Jan Rous a srovnal na 2-2. Fanoušci se v prvních 45 minutách určitě nenudili a týmy odcházely do šaten za nerozhodného stavu.

Prvních dvacet minut v druhém poločase bylo ve znamení aktivity domácího týmu, který si dokázal vypracovat pár nebezpečných šancí, ale třetí branku nepřidal. Pačejov si počínal velmi dobře v obranné fázi a několikrát ho podržel i brankář. Blovice zvyšovaly aktivitu a v 72. minutě toho využily naplno. Krásný se ocitl v další obrovské příležitosti ke skórování a i podruhé potvrdil, že je kanonýr. Oba týmy se ještě v závěru utkání dostaly do pár příležitostí, nicméně diváci už další gól neviděli, a tak si Blovice jednogólový náskok pohlídaly. Domácí tým je po podzimní části na 5. pozici, zatímco hosté jsou po 13 zápasech předposlední.

Rozhodčí : Krauz Jan

Branky : 1.min. Kubaň Milan, 27.min. Klásek Jakub

ŽK : 2 – 4 (Kubáň, Kába, Hlůžek, Klásek V.)

ČK : 0 – 0

Diváci : 100

Sestava : Štěpán O. – Kába – Šmrha – Ticháček – Mareš /64.min. Sedláček/– Hradil – Klásek V. /K/ – Hlůžek – Cikán – Klásek J. /70.min. Bláha/ - Kubáň

Na lavičce: Slivoň, Janák, Bláha, Sedláček


Autor článku: převzato z fotbal u nás
zpět
Muži "A" | Přípravka | ASPV